Reguły współpracy:
 

 1. Gdy poczujesz gotowość i chęć umówienia na sesję, napisz email: mikolaj@fundacjahs.org. Na wiadomości odpisuję od pon.- pt. około 23. 
  W wiadomości zwrotnej wyślę Ci ankietę, po której wypełnieniu i odesłaniu, umówimy się na bezpłatną rozmowę on-line.

   

 2. Przed właściwą sesją umawiamy się na bezpłatne spotkanie na Skype lub Video-messenger – aby porozmawiać szczegółowiej o tym,
  nad czym będziemy pracować. Rozmowa nie jest zobowiązująca. Dopiero po niej podejmujemy decyzję o współpracy. W trakcie rozmowy, sprawdzę
  czy czuję się odpowiednim terapeutą dla Ciebie, zaplanujemy plan pracy i przede wszystkim Ty sprawdzisz, czy chcesz ze mną współpracować.

   

 3. Gdy już podejmiemy wspólną decyzję o dalszej współpracy, umawiamy się na pierwsze spotkanie indywidualne – stacjonarnie
  (Wrocław, Warszawa, Katowice, Częstochowa) lub również on-line. Dla większości klientów wyraźna i zauważalna zmiana w funkcjonowaniu jest odczuwalna po 1 do 3 sesji (w zależności od głębokości i złożoności wyzwania, z jakim się do mnie zgłaszasz).

   

 4. Po ustaleniu terminu, zapłać za sesję w ciągu 24h i prześlij potwierdzenie przelewu, jest to gwarancja rezerwacji Twojego terminu. 
   

 5. Cennik:
  a) Sesja on-line - 150 zł (ok. 1h) - z powodu epidemii, zrezygnowałem z kontaktu w gabinecie. 
  b) Sesja  grupowa - 80 zł  (do 3h)
  * "Szkoła to za mało" - grupa terapeutyczno-rozwojowa dla nastolatków (14-19 lat, grupa maksymalnie 8 osobowa)
  * "Anonimowi Stresoholicy" - grupa dla osób chcących poradzić sobie z nadmiernym stresem (metoda 6-steps program)

    

 6. Zmiana terminu sesji lub rezygnacja z niej możliwa jest jedynie do 2 dni przed sesją. Po tym terminie zapłata za sesję jest obowiązkowa.
  Nie dotrzymanie tego warunku i nie pojawienie się na sesji bez uprzedzenia, uniemożliwia ubieganie się o zwrot należności

Kontakt

​Zanim napiszesz, przeczytaj proszę !

Nie odpisuję na wiadomości z prośbą o pomoc lub poradę psychologiczną. Nie wyobrażam sobie, aby doradzać komukolwiek bez wcześniejszej rozmowy - to bardzo nieprofesjonalne.  Jeśli chcesz skorzystać z mojej pomocy - zapraszam Cię na na sesję indywidualną lub grupową.

Napisz, jeśli masz propozycję współpracy. Podaj proszę jak największą
ilość szczegółów, dotyczących Twojej propozycji.  

​Mój email to: mikolaj@fundacjahs.org


Polecam Twojej uwadze: 
https://terapiatranspersonalna.pl/ 
https://www.fundacjahs.org/
https://www.sculo.pl/


 

 • Black Instagram Icon
 • Black YouTube Icon

© 2023. Created by mikolajcentkowski.com