Szymon Urbański  ,
Zawodnik Crossfit, reprezentant Polski
w Crossfit Games

 

Ze spotkania z Mikołajem wyszedłem
jako dużo bardziej świadomy zawodnik.
Po treningu dużo jaśniej zacząłem patrzeć
na swoje przyszłe starty. Pozbyłem się wątpliwości, przestałem „bać się” większych obciążeń, co było jednym z moich większych problemów. Przełamywanie lęków
i prawidłowa regeneracja to jedno z wielu zagadnień, o których rozmawialiśmy.
Polecam każdemu sportowcowi trening
w modelu tranpersonalnym.

Kinga Łydek,
maturzystka o kursie 10x10 matura bez stresu

Kurs pozwolił mi zobrazować mój stres. Zrozumiałam czego się właściwie obawiam. Nauczyłam się akceptować mój strach i opanować go w odpowiednim momencie.

Dominik Moskalik,
Student prawa UŚ

Mikołaj Centkowski - ogromne doświadczenie
i wiedza. Jego zaangażowanie w wykonywaną pracę pokazuje, jak ważne jest dla niego rozwiązanie problemów klienta. Przykłada
on dużą uwagę, aby zwiększyć efektywności 
w ważnych dla klienta obszarach życia.
Mikołaj naprowadził mnie na ścieżkę rozwoju
i satysfakcji z życia, pomógł mi wyznaczyć długoterminowe cele. Dzięki niemu mam pewność, że rozwój mojej osoby idzie w dobrym kierunku.

Francais Pologne,
maturzysta o kursie 10x10 matura bez stresu 

Kurs pomógł mi przygotować się na stres maturalny, gdy otwierałem arkusz i nie znałem odpowiedzi to pojawiał się u mnie jedynie eustres. Z pewnością ten kurs umożliwił mi napisanie matury dokładnie na tyle na ile dany przedmiot umiałem/rozumiałem. Bardzo dziękuję za pomoc i przygotowanie!

Justyna Jelska,
Biegaczka na 800 i 1500m, medalista mistrzostw Polski

Dzięki sesjom z Mikołajem stałam się pewniejsza siebie, nauczyłam się odrzucać negatywne myśli i radzić sobie ze stresem. Przestałam się bać opinii innych ludzi oraz nauczyłam się, że to ja jestem najważniejsza dla siebie i to ode mnie zależy, co osiągnę w życiu. Przeszłość i opinie ludzi nie mogą decydować o tym, jak daleko zajdę. Metody Mikołaja były dla mnie na początku trudne  ze względu na to, że bałam się otworzyć przed innymi, ale poradziliśmy sobie i z tym. Czuję i widzę, że z każdą sesją jest coraz lepiej i uważam, że warto rozpocząć taką współpracę, by pokonać swoje ograniczenia.

Ewa Stopa,
maturzystka o kursie 10x10 matura bez stresu

Bardzo mi się podobał kurs i sadze ze serio mi pomógł. Szczególnie podobało mi się nawiązanie kontaktu z moim wewnętrznym maturzystą - nigdy nie słyszałam o czymś takim a serio ta metoda jest moim zdaniem świetna. Wielkie dzięki za kurs!