top of page

Referencje

Znajdziesz tutaj opinie moich klientek i klientów
oraz moje dyplomy i certyfikaty.

DAWID KRZEMIŃSKI

wielokrotny mistrz polski
w trójskoku i w skoku w dal

Od kilku miesięcy współpracuje z "trenerem umysłu", rezultaty naszej współpracy przyszły bardzo szybko i zacząłem je odczuwać jużw pierwszych startach. Z czystym sumieniem mogę polecić Mikołaja Centkowskiego, ponieważ wykonał kawał dobrej roboty
ze mną. 

MARTYNA KOTWIŁA

wicemistrzyni Europy

i mistrzyni Polski

w biegu na 200m

Od  jakiegoś czasu, w przygotowaniu mentalnym pomaga mi Mikołaj Centkowski. Polecam każdemu sportowcowi na amatorskim oraz zawodowym poziomie.

LEON KRYSIAK

wicemistrz Polski w squashu

Przed najważniejszymi zawodami w moim życiu (Mistrzostwami Świata), postanowiłem zacząć współpracę
z Mikołajem. Nie byłem w stanie uwierzyć, ile mi jeszcze brakuje i jak potrzebne jest przygotowanie mentalne! Jestem mu bardzo wdzięczny, ponieważ nie tylko moja gra, ale też jako człowiek czuję się
o wiele lepiej i wiem, że mogę więcej!

KLAUDIA WOJTUNIK

akademicka mistrzyni Polski w biegu na 100 przez płotki 

Mikołaj Centkowski to nie tylko profesjonalny specjalista, ale także człowiek o niezwykłej empatii i zaangażowaniu. Imponująca wiedza, doświadczenie i umiejętności. Zawsze potrafi dostosować swoje podejście i metody pracy do moich indywidualnych potrzeb. Praca z nim pomogła mi rozwijać się, radzić sobie z trudnościami i zyskać pewność siebie. Atmosfera podczas spotkań jest przyjazna i bezpieczna. Polecam z całego serca wszystkim poszukującym profesjonalnego wsparcia psychologicznego.

SZYMON URBANIAK

reprezentant Polski
w crossfitgames

Ze spotkania z Mikołajem wyszedłemjako dużo bardziej świadomy zawodnik. Po treningu dużo jaśniej zacząłem patrzeć na swoje przyszłe starty. Pozbyłem się  wątpliwości, przestałem „bać się” większych obciążeń, co było jednym z moich większych problemów. Przełamywanie lęków i prawidłowa regeneracja to jedno z wielu zagadnień, o których rozmawialiśmy. Polecam każdemu sportowcowi trening mentalny.

Oliwer Wdowik 

reprezentant Polski w biegu na 100m

Chciałbym podzielić się moją pozytywną opinią dotyczącą pracy Pana Mikołaja Centkowskiego. Od momentu rozpoczęcia terapii byłem pod wrażeniem profesjonalizmu, empatii
i zrozumienia, jakie wykazuje w swojej praktyce.
W trakcie naszych sesji czułem się zawsze komfortowo i bezpiecznie, co umożliwiło
mi otwarte dzielenie się swoimi emocjami
i problemami. Dzięki konsultacjom, udało
mi się znacząco poprawić moją pewność siebie
i znaleźć skuteczne strategie radzenia sobie
ze stresem czy trudnościami, co w aspekcie sportu jest bardzo ważne. Polecam serdecznie.

KAROL KRYSIAK

Mistrz Polsku U17 w Squasha

Współpracuje z Mikołajem od roku. Dzięki niemu uczę się szczególnie jak znaleźć motywację i nie tracić koncentracji. Jestem pewien że współpraca z Mikołajem pomogła mi zdobyć pierwsze Indywidualne Mistrzostwo Polski. Praca z nim jest przyjemna i skuteczna. Wykorzystuję zdobytą wiedzę w życiu sportowym, ale i prywatnym.
Polecam i dziękuje!

MAGDALENA NIEMCZYK

biegaczka, rekordzista Polski U20

Spotkania bezpieczne, bez żadnego stresu
i z uśmiechem  ciekawy sposób prowadzenia spotkań, przeplatany bajkami, tabelkami..
Mikołaj jako osoba bardzo mila, ciepła  
z profesjonalnym podejściem!! Bardzo angażuje się i stara, zawsze można liczyć na jego pomoc! Z pewnością jeszcze nie raz sięgnę o jego pomoc!

DOMINIK MOSKALIK

prawnik

Mikołaj Centkowski - ogromne doświadczenie i wiedza. Jego zaangażowanie w wykonywaną pracę pokazuje, jak ważne jest dla niego rozwiązanie problemów klienta. Przykłada on dużą uwagę, aby zwiększyć efektywności  w ważnych dla klienta obszarach życia. Mikołaj naprowadził mnie na ścieżkę rozwoju i satysfakcji z życia, pomógł mi wyznaczyć długoterminowe cele.

Dzięki niemu mam pewność, że rozwój mojej osoby idzie w dobrym kierunku.

Stationary photo

CERTYFIKATY

bottom of page